sadsad x
asdasd

Oyuncak

Peluşlar

Peluşlar

Toplam 73 ürün görüntüleniyor.

Peluşlar, sevimliliği, eğlencesi ve sıcaklığı ile çocuklarımızın hayal güçlerini canlandıran harika bir hediye alternatifi. Peluş oyuncak, çocukların sevgilerini kazanırken en eğlenceli oyun arkadaşları oluyor. Yalnızca çocukların değil, ruhu daima çocuk kalanlara hitap ediyor.

Herkesin çocukken unutamadığı, vazgeçemediği peluş hayvanlar içerisinden seçtiği bir oyuncağı olmuştur. Yumuşacık dış yüzeyleri, güven veren sevimli bakışları ile nereye gidersek gidelim bizimle gelen sevimli peluş figürler! Peluş oyuncaklar çocukların eğitimini, gelişimini, sosyalleşmesini destekleyen oyuncaklardır. Peluş oyuncaklar bir çocuğun kendi vücudunu tanımasına yardımcı olacağı gibi konuşan özelliğe sahip olan peluş bebek oyuncakları da çocukların taklit etme özellikleriyle dünyayı kavramasına yardımcı olur. Çocukların, kendi seçtiği peluş figür ile güven duygusu oluşur. Günümüzde peluş ürünler artık sadece figürlerle sınırlı değil. Çocuğunuzun uykusunda da korkmadan rahat uyuyabilmesi için peluş yastıklar vardır. Ya da birlikte keyifli ve kaliteli vakit geçirebilmek için peluş kuklalar kullanabilirsiniz. Kendiniz de hala peluşlardan vazgeçemediyseniz peluş anahtarlıklar kategorimizden sürekli yanınızda taşıyabileceğiniz sevimli bir dost edinebilirsiniz.

Çocukların Gelişimini En Eğlenceli Peluş Arkadaşları İle Destekleyin

Tatlı peluş oyuncaklar, her ortamda çocuklarınızın güvende ve mutlu hissetmelerini sağlıyor. Oyuncak peluş sayesinde hem eğleniyor hem de birçok alanda gelişimlerini destekleyebiliyorlar.

Peluş bebek, çocuklarımızın dünyalarını renklendirirken duygusal gelişimlerine de yardımcı oluyor.  Onlarla arkadaşlığı sırasında konuşarak duygusal bağ kurabiliyorlar. Bu aktivite; onların dil gelişimini, sosyal bağlarını ve zihinsel gücünü doğrudan etkiliyor. Hayata dair ilk öğrenimlerini, oyun aracılığı ile ifade etme imkanı yakalıyorlar.

Kendilerini rahat ve güvende hisseden çocuklar, hayal güçlerini teşvik ederek yaratıcılığını artırıyor.  Bir peluş oyuncak ayıcık ile çocuklarımızın tuvalet alışkanlığı, uyku düzeni, ödev planlaması gibi sorumlulukları, daha kolay kavramalarını sağlayabiliyorsunuz.

Oyuncak peluşlar, çocuklarınız için eşsiz ve popüler bir sosyal araç oluyor. Peluş oyuncak ayı, peluş köpek, peluş kedi oyuncak, unicorn peluş gibi ürünleri bir araya getirerek oynayan çocuklar, verimli vakit geçirmeyi öğreniyor. Başka çocuklarla etkileşimi öğrenen çocuklar, sosyal yönlerini ve iletişim becerilerini de geliştirebiliyorlar.

Oyuncak, çocuklarımızın vazgeçilmezi. Peluş çeşitleri, Nezih Oyuncak tarafından motor becerilerini geliştirmek üzere de tasarlanıyor. Çocuklar peluş oyuncaklar ile oynarken el ve parmak hareketlerinin farkına varabiliyor. Böylelikle, oyun içerisinde hedef belirleyen çocuğun, el göz koordinasyonu da desteklenmiş oluyor.

Üstelik, bebeklere özel olarak hazırlanan yumuşak oyuncak, sevimli tasarımlar ile öğrenimlerini eğlence ile besliyor.

Nezih oyuncak sevdiklerinize hediye edebileceğiniz harika seçenekler ile sizleri buluşturuyor. Peluşlar çocuklar için duygusal bağ kurabilecekleri bir arkadaş oluyorken yetişkinler için nostaljik bir anı ya da değerli bir dekoratif obje oluveriyor.

Sizleri bekleyen birçok model arasından en  popüler peluş oyuncaklar; peluş ayı, peluş anahtarlıklar, peluş yastıklar, peluş hayvanlar ve peluş figürler oluyor. Sizler de sevdiklerinize bir ömür boyu unutulmayacak anı bırakmak istiyorsanız, tercihinizi Nezih oyuncak seçeneklerinden yana kullanabilirsiniz.

En Popüler Peluşlar Hangi Yaş Grubuna Hitap Ediyor?

Peluş oyuncaklar, farklı yaş gruplarına hitap ediyor. Yumuşak ve rahat olmaları, bebekler tarafından güvenle kullanılmasını sağlıyor. Aynı zamanda, çeşitliğin geniş bir yelpazede oluşu çocukların ilgi alanlarına göre seçim yapmasına imkan tanıyor.

Bir çocuk peluş hayvan modellerinden hoşlanırken bilinmeyen vahşi doğa dikkatlerini çekiyor. Bu çocuklar; peluş zürafa, peluş ayıcık, peluş panda ve peluş maymun oyuncaklarını tercih ediyor. Panda oyuncak, zürafa oyuncak ve penguen oyuncak dünyalarında bambaşka bir macera alanı oluşturuyor.

Evcil hayvanlara ilgi duyan çocukların en popüler oyuncakları ise peluş oyuncak köpek ve oyuncak kedi peluş modelleridir. Bunun yanı sıra çizgi film karakterleriyle tanışmak isteyenlerin tercihi, Mickey Mouse peluş, Minnie Mouse peluş ve Winnie the pooh oyuncak ve Unicorn peluş oluyor.

Peluş oyuncakların bu kadar popüler olmasını sağlayan özelliklerden biri de duygusal bağ kurulmasına yardımcı olmalarıdır. Üstelik, peluş ayı fiyatları farklı boyutlar ile her bütçeye uygun seçenekleri içerir. Oyuncak ayı fiyatları için Peluşlar kategorimizi ziyaret edebilirsiniz. Buradan ayıcık fiyatları hakkında bilgi alırken aynı zamanda yetişkinler için aşk serisi peluş kategorisine de göz gezdirebilirsiniz.

Çocuklar için güvenliği ön planda tutan Nezih Oyuncak her yaş grubu için farklı özellikte oyuncak peluş seçeneklerini bir arada sunuyor. 

0-1 yaş arası bebekler için seçeceğiniz oyuncak peluşlar; yüzeyi düz, küçük boyutlu ve yumuşak yapıda olmalıdır. Ayrıca, yutabileceği küçük parçalar oyuncak üzerinde yer almamalıdır.

1-3 yaş arası çocuklar için peluşlar ve peluş oyuncak ayıcık modelleri;  rahatlıkla tutabileceği, güvenli malzemeden üretilmiş kaliteli materyaller içermelidir.

3 yaş üzeri çocuklar için peluş seçimi farklı desen ve boyutlarda olabilir. Dayanıklılık ve kalite, bu yaş grubu için oldukça önemlidir.

Güvenli peluş oyuncak seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Çocuklarınızın yaş ve ilgi alanına uygun olması,  güvenli ve kaliteli materyallerden seçim yapılması ve kolay temizlenebilmesi gibi faktörler hem sizi hem de çocuklarınızı daha güvende ve mutlu hissettirecek.

Peluşlar, Çocuklarımızın Unutulmayan İlk Sırdaşları!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.