sadsad x
asdasd

Oyuncak

Erkek Oyuncakları

Silahlar Ve Su Tabancaları

Silahlar ve Su Tabancaları

Toplam 135 ürün görüntüleniyor.

Oyuncak silahlar ve su tabancaları çocukların eğlenceli oyunlar oynamak istedikleri zaman seçtikleri oyuncaklardandır. Su sıkmak için kullanılan bu oyuncaklar ile çocuklar deniz ve havuzda keyifli zamanlar geçirir. Yetişkinlerin de zaman zaman kullandığı su tabancaları; tasarımlarına, kullanılan malzemeye göre ve çalışma şekline göre değişiklik özelliklere sahiptir. Nezih oyuncak kategorisinde yer alan silahlar ve su tabancaları yaş gruplarına uygun malzemelerden tasarlanır. Her yaş grubuna göre tasarlanan oyuncaklardan 0 – 3 yaş grubu için üretilen su tabancası modelleri ile daha büyük çocuklar için üretilen modeller aynı değildir. Merak duyguları yeni gelişmeye başlayan 0-3 yaş grubu çocuklar daha yumuşak ve hafif modeller kullanabilir. Daha büyük çocuklar için tasarlanan modeller ise geniş hazneleri ve büyük menzilleri ile dikkat çekiyor.

Büyük boyutlara sahip olan su tabancası, 6 yaş ve üzeri çocukların uzun süre eğlenceli zamanlar geçirmesine yardımcı oluyor. Sürekli haznenin doldurulmasına gerek duyulmayan geniş hazneli modellerin malzemeleri uzun süreli kullanıma uygun tasarlanır. Kullanımı kolay olan ürünlerin, otomatik ya da manuel tasarımları vardır. Çocuklarınızın yaş grubuna uygun oyun setleri seçerek, gelişimlerine de katkıda bulunabilirsiniz. Bu ürünler, ev, okul ya da açık alanlarda kullanım için oldukça uygundur. Nezih oyuncak kategorisinden ulaşabileceğiniz ürünler için hızlı bir şekilde siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Silahlar ve Su Tabancaları Çeşitleri

Günümüzde farklı fonksiyonlara sahip birçok yeni oyuncak seçeneği bulunuyor. Su tabancaları, tetik ya da pompa ile çalışırken yeni tasarımlarda pilli otomatik kullanımlar da mevcuttur. Su tabancası modelleri büyüklüğüne göre farklı özelliklere sahiptir. Köpük su tabancası çocuklar tarafından ilgi gören modellerdendir. Köpürmesi için tabancaya sabun gibi köpüren ürünler eklenir. Uzun menzilli su tabancası modelleri ile bahçelerde ve parklarda özellikle büyük yaş grubundaki çocuklar oynar.

Grup hâlinde oynanan oyunlarda da su tabancaları ile eğlenceli zamanlar geçirilir. Su tabancası seçiminde modele ve çocuğun yaş grubuna göre seçim yapılmalıdır. Kumandalı oyuncak arabalar kadar ilgi gören su tabancalı her yaştan çocuğun ilgisini çekiyor. Eğlenceli su tabancaları modellerinden bir diğeri de pompalı tabanca modelleridir. Sünger ya da plastik malzemelerle tasarlanan pompalı tabancaların kolları hareketlidir. Sapın ileri geri hareket ettirilmesi ile etrafa su püskürtülür. Sünger modeller, deniz ve havuzda rahatlıkla kullanılabilir.

Son dönem popüler olan modellerden biri de dart tabancası modelleridir. Art arda dart fırlatabilen tabancalar, büyük yaştaki çocukların oldukça fazla ilgisini çekiyor. Bu modeller de pille çalışan tabanca çeşitlerindendir. Her biri eğlenceli zamanlar geçirmek için çok iyi alternatifler olan oyuncaklar farkılı bütçelere uygun seçenekler sunuyor. Kumandalı araçlar, su tabancaları, dart tabancaları ve çok daha fazlasını bulabileceğiniz Nezih, sizi uygun fiyat avantajlarıyla bir araya getiriyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.